Dom pod lasem

RANCZO BEATY I ZBYSZKA

Szanowni Państwo!

Jeśli znudził się już Państwu wielkomiejski zgiełk, pośpiech i stres, marzycie o bliskim kontakcie z naturą, błogim spokoju w malowniczej okolicy – zapraszamy do naszego komfortowo wyposażonego, całorocznego domu.

Dom znajduje się w uroczej wsi Żołynia, położony w doskonałej lokalizacji, z dala od innych gospodarstw czy zabudowy sąsiadów.

Oferta skierowana jest do rodzin z dziećmi i osób starszych, ceniących spokojny wypoczynek w czystym powietrzu i w bliskości z przyrodą.

foto ze strony www.villacarpatia.com

KONTAKT:

Żołynia
ul. Białobrzeska 480
tel. 506 145 068

Cały dom, z dostępem do Internetu, przeznaczony jest do dyspozycji gości. Oferujemy 4 miejsca noclegowe plus dostawkę dla dziecka. W sypialni znajdziecie Państwo wygodne, duże łoże małżeńskie na 2 osoby oraz praktyczne biurko, przy którym można pisać listy czy e-maile, a nawet tworzyć wiersze!

foto ze strony www.villacarpatia.com
foto ze strony www.villacarpatia.com
foto ze strony www.villacarpatia.com

Romantycznym akcentem w naszym domku jest z pewnością kominek, znajdujący się w otwartym salonie, z pewnością niezbędny podczas jesiennych czy zimowych wieczorów. W salonie znajdziemy także 2-osobową wersalkę.

Nasz dom posiada w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, kuchenkę do przygotowywania posiłków (we własnym zakresie), czajnik elektryczny oraz komplet naczyń.

foto ze strony www.villacarpatia.com

Zaznaczamy, że dom na zimę ogrzewany jest kotłownią, zatem w celu utrzymania ciepła, należy palić w piecu węglowym (na życzenie gości istnieje możliwość zlecenia palenia właścicielowi domu).

Kolejnym atutem naszego rancza jest ogrodzone podwórko z miejscem parkingowym, duża altana z meblami ogrodowymi oraz grillem, gdzie w gorące, letnie poranki można spożywać śniadania rozkoszując się widokiem pasących się nieopodal saren, a wieczorami, przy cykaniu świerszczy i blasku księżyca, piec kiełbaski prowadząc długie rozmowy.

foto ze strony www.villacarpatia.com
foto ze strony www.villacarpatia.com

Mimo że ranczo leży w cichej okolicy, w odległości niespełna 2,5 km w centrum wsi Żołynia znajdziemy coś dla ciała i coś dla ducha: zrobimy zakupy w licznych sklepach spożywczych (m.in. Biedronka, Delikatesy Centrum ze słynnym żołyńskim chlebem), odwiedzimy fryzjera lub kosmetyczkę, a także skorzystamy z oferty Domu Kultury. W centrum znajdują się także kościół, apteki, przychodnie lekarskie.

Nie zawiodą się również pasjonaci wędkarstwa, korzystając z bogatych zasobów rybnych w zalewach Rajszula i Tama.

Miłośnicy lasu, który znajduje się przy naszym domu, skorzystają z bogactwa runa leśnego, zbierając latem czarne jagody, a jesienią grzyby. Najbliższa okolica to również idealne miejsce do długich wędrówek, nordic walking czy wycieczek rowerowych.

Informujemy także, że w odległości ok. 3 km funkcjonuje Villa Carpatia ze słynną dietą warzywno – owocową i makrobiotyczną autorstwa Ewy Dąbrowskiej, w której można wykupić całodniowe wyżywienie.